Metalpedia: Po drugiej stronie przemysłu

Standardowe elementy maszyn i elementy manipulacyjne w ofercie marki KIPP

Marka KIPP to jeden z najbardziej znanych na całym świecie producentów standardowych elementów maszyn, części do maszyn i elementów manipulacyjnych. Produkty sygnowane logiem tego niemieckiego przedsiębiorstwa charakteryzują się wysoką jakością, wytrzymałością i niezawodnością. Są do tego dostępne w przystępnej cenie, o czym można łatwo przekonać się, zapoznając się z ofertą marki dostępną za pośrednictwem PGH – polskiego przedstawiciela marki.

Oferta niemieckiej marki KIPP

Marka KIPP to jedno z najbardziej znanych i cenionych niemieckich przedsiębiorstw, których oferta zaspokaja potrzeby współczesnego przemysłu. Firma może poszczycić się długą historią, która liczy sobie obecnie ponad 100 lat. Przedsiębiorstwo założone zostało tuż po I wojnie światowej, w 1919 r. jako rodzinna firma. Jej założycielem był Christian Kipp, który początkowo zajmował się produkcją robotów kuchennych.

Z biegiem czasu oferta marki uległa jednak rozszerzeniu. Kamieniem milowym w jej rozwoju był rok 1950, kiedy to firma zaprojektowała swój pierwszy klucz z grzechotką, a dwa lata później wypuściła na rynek pierwszą rękojeść zaciskową. Te dwa osiągniecia zapoczątkowały okres intensywnego rozwoju marki – w kolejnych latach na rynek trafiły elementy manipulacyjne na bazie tworzyw sztucznych oraz specjalne systemy mocowań przeznaczone do obrabianych przedmiotów.

Obecnie marka KIPP słynie przede wszystkim z dostarczania swoim klientom elementów metalowych. W jej ofercie znaleźć można standardowe elementy maszyn, części do maszyn, a także systemy mocujące, wyroby ze stali nierdzewnej i wyroby z tworzyw sztucznych. Wszystkie te produkty są wytwarzane w Niemczech, gdzie mieści się główna fabryka marki. Oprócz niej, KIPP posiada także 8 mniejszych filii, zlokalizowanych w różnych częściach Europy i USA. Jedna z nich znajduje się także w Polsce.

KIPP i jej oferta na polskim rynku

W 2010 r. w Polsce uruchomiona została jedna z filii marki. Obecność oficjalnego przedstawicielstwa marki w naszym kraju ułatwia polskim firmom dostęp do rozwiązań oferowanych przez KIPP. Polscy klienci zainteresowani jego ofertą mogą zaopatrzyć się w standardowe elementy maszyn, części do maszyn, systemy mocujące, wyroby ze stali nierdzewnej i wiele innych rozwiązań bezpośrednio od polskiego dystrybutora marki – bez potrzeby ich sprowadzania z Niemiec. Warto bliżej zapoznać się z ofertą marki oraz przekonać się, dlaczego cieszy się ona tak dużym zainteresowaniem firm z całego świata.

KIPP słynie przede wszystkim z wysokiej jakości swoich produktów, która idzie w parze z atrakcyjnymi cenami. Oprócz tego, znakiem rozpoznawczym marki jest także świetna logistyka. Marka korzysta z nowoczesnych rozwiązań z zakresu automatyzacji, dzięki którym może dostarczać swoje towary w sprawny, szybki i profesjonalny sposób. Marka jest ceniona także za wsparcie techniczne, jakie oferuje swoim klientom. Każda firma, która zdecyduje się na inwestycję w rozwiązania sygnowane logiem KIPP, może liczyć na pomoc ze strony profesjonalnych konsultantów. W sieci czekają na nich także profesjonalne filmiki instruktażowe, które pokazują zastosowanie poszczególnych produktów.

Standardowe elementy maszyn i elementy manipulacyjne w ofercie marki KIPP
Przewiń na górę